Навісне обладнання та комплектуючі до нього

Навісне або допоміжне обладнання призначене для розширення функціональності одиниці спецтехніки, для виконання однією моделлю більшого числа операцій, для полегшення робіт або для одночасної роботи з декількома видами матеріалу.

Наприклад, ківш, відвал, вила, колодозахват надають спецмашин широкі додаткові можливості, збільшують продуктивність і забезпечують раціональну експлуатацію.

В ідеалі завжди потрібно мати комплект додаткового навісного обладнання, тоді не доведеться купувати нову вузькоспеціалізовану машину, а використовувати наявну з більшим ККД, виконуючи з її допомогою більше число операцій.

Фахівці групи компаній «ТDС» виготовляють різноманітне навісне обладнання для спеціальної техніки:

изготовление ковшей

 • Ковші самого різного призначення, об'ємів і різних модифікацій;
 • Відвали будь-яких форм і призначення;
 • Вила палетні всіх форм і розмірів;
 • Колодзахвати;
 • Екскаваторно-навантажувальне;
 • Щітки для комунальних машин;
 • Косарки дорожні для узбіч;
 • Інше навісне обладнання.

Ківш - робочий орган екскаватора, фронтального навантажувача, драглайна, екскаватора-навантажувача та інших землерийних машин, що представляє собою чашеобразную ємність, омнащену зубами. Ковші екскаваторів мають зуби, які призначені для заглиблення в грунт. Зуби ковша повинні бути міцними і зносостійкими для того щоб забезпечити високу продуктивність техніки і тривалий термін служби самого ковша.

Ковші використовують найчастіше при веденні земляних, грунтових, снігоприбиральних робіт, для транспортування сипучих вантажів.

Ковші класифікують по призначенню і за об'ємом.

  1. Ківш для вилочного навантажувача. Має невелику вантажопідйомність і об'єм - до 1 м³.
  2. Стандартний ківш. Використовується при веденні багатьох земельних робіт, при розробці щільних, пухких, скельних матеріалів. Має самий різний об'єм, підбирається індивідуально за технічними характеристиками спецтехніки.
  3. Посилений ківш. Застосовується для ведення робіт з дуже щільними і важкими грунтами. Має ті ж характеристики, що й стандартний ківш, з різницею в виготовленні з міцнішого металу.
  4. Розпушувальний ківш. Застосовують при дробленні кам'яних матеріалів, мерзлих грунтів, скельних порід. Має ступінчасте розташування зубів. Функціонально застосовується для виїмки грунтів.
  5. Ківш скельний. Використовується для роботи з важкими ґрунтовими породами і абразивними кам'яними матеріалами.
  6. Решітчастий ківш. Навішується на екскаватор і використовується в разі потреби ведення очисних, планувальних робіт на дорожніх укосах, насипах, каналах.
  7. Ківш траншейний. Має специфічну форму і невеликі габарити. Посилену ріжучу кромку. Застосовуєтья для виривання невеликих траншей під комунікації.
  8. Профільний ківш. Його використовують при ритті, поглибленні траншей, каналів із заданим кутом укосу.
  9. Навантажувальний ківш. Призначений для роботи з пухкими, сипучими породами. Має невелику вагу і великий робочий об'єм.
  10. Щелепний ківш. Має спеціальний верхній зубчастий кромчатий ряд. Призначений для риття і вантажно-розвантажувальних робіт. Розрізняють однощелепний, двощелепний й грейферні види. Вони всі мають одне і те ж призначення, але встановлюються на різну спецтехніку.
  11. Ківш високого розвантаження (подвійний підйом).

 

Производство ковша для для экскаватора Ківш навантажувача великого об'єму власне виробництво Ківш навантажувача власне виробництво

Вважають, що ковші це найбільш корисне навісне обладнання, так як вони значно збільшують продуктивність і функціональність спецтехніки. Для забезпечення всього фронту виконуваних робіт бажано мати в арсеналі одразу кілька типів ковшів.

Ковш высокой разгрузки (двойной подъём)

Традиційним навісним обладнанням для різних марок бульдозерів, грейдерів та іншої спецтехніки є відвали. Вони мають певну адаптацію для бульдозерів і фронтальних навантажувачів. Модифікації відрізняються конструкцією і призначенням.

Відвали за призначенням поділяються на такі групи:

 • З змінним кутом відсипання. Дані моделі застосовують при веденні дорожно-будівельних робіт, для поперечного транспортування грунтів, для засипки порожнин. У таких відвалах передбачається зміна кута відсипання, поворот на 25° в обидві сторони.
 • З кутом нахилу і відсипання. Такі моделі оснащують гідравлічно керованим елементом. Це універсальні відвали. Застосовуються для якісного розподілу сипучих матеріалів. Особливості конструкції обмежують застосування даного виду відвалів для транспортування грунту. Головне достоїнство відвалів в можливості управління в горизонтальному і вертикальному положенні.
 • Прямий відвал. Ефективно застосовується при ритті незайманих грунтових поверхонь з твердими гранітними включеннями. Він має оптимальне співвідношення довжини ріжучої кромки з потужністю двигуна спецтехніки.
 • Універсальний. Оснащений загнутими вперед закрилками, що забезпечує зменшення втрат при транспортуванні грунту. Використовується для всіх різновидів ґрунтів і для транспортування пухких матеріалів.
 • Напівуніверсальні. Особливості конструкції дозволяють використовувати моделі відвалів з однаковою ефективністю для транспортування і підрізання грунтів.

Відвали також класифікують за своєю конструкцією або за формою:

 • Сферичний. Оригінальна форма даної моделі дозволяє накопичувати великий об'єм вантажів і матеріалів. Використовують відвали сферичної форми для транспортування матеріалів на значні відстані. Сфера застосування обширна: транспортування вугілля, торфу, деревини, тріски, легких матеріалів, ведення снігоприбиральних робіт.
 • Напівсферичні. Мають середній показник викривлення і висоти лобового листа. Використовуються для всього спектра дорожньо-будівельних робіт. Виступають найкоротшими моделями в списку відвалів.
 • Прямий відвал. Мають найліпші показники швидкого заглиблення і наповнення.

При виборі певної моделі відвалу необхідно враховувати умови експлуатації, погодні фактори, особливості та характеристики матеріалів, що транспортуються. Так як охопити всі умови однієї модифікацією відвалу неможливо, рекомендується мати кілька їх видів в своєму робочому арсеналі.

Полноповоротный мини-погрузчик TDC-1201

Вила відносяться до навісного обладнання широкого спектру застосування. Вони використовуються для захоплення, переміщення, навантаження, розвантаження великогабаритних, довгих, об'ємних предметів.

Розрізняють декілька різновидів навісних вил: із захватом, притиском, палетні, навантажувальні і сільськогосподарські.

Вила - це додаткове обладнання для фронтальних навантажувачів, а також обладнання для вилочних і телескопічних навантажувачів, яке використовують для розвантаження і навантаження різних видів вантажів, розміщених на палетах.

Навантажувальні палетні вила використовують при веденні складських робіт. Вони з однаковою ефективністю підійдуть, як для навантаження, так і для розвантаження предметів. Робоча частина паллетних вил має клиноподібну форму, щоб зручно було виконувати операції з підйомом піддонів.

Основне призначення навантажувальних паллетних вил - збільшення функціональності та  продуктивність при використанні навантажувачів на складських територіях.

Компактність і якість паллетних вил оцінені більшістю споживачів. Недороге навісне обладнання допомагає застосувати один і той же екземпляр спецтехніки для різних видів робіт. Це допомагає заощадити на придбанні дорогої техніки і використовувати вже наявні механізми з більшою продуктивністю.

изготовление паллетных вил

Вили класифікують по монтажу на каретку, по довжині і вантажності. Навісне обладнання, що пропонується нашою компаніє,? відрізняється високою якістю, надійністю і універсальністю, під'єднується до всіх типових вилочних навантажувачів: Toyota, Mitsubishi, Nissan, Hyundai, Komatsu, Moffett, JCB, Caterpillar, Manitou, Clark, Yale, Linde, Isuzu, HC, Kalmar, Maximal, Still, Jac, Jungheinrich, YTO, Dooson, TCM, XGMA, Lonking, Sisheng, Shangli, Wecan, Balkancar, Zoomlion, Faresin, Амкодор та інші.

Вила з захватом, сільськогосподарські

У сільському господарстві підвищеним попитом користуються вила з захватом. Вони мають специфічну конструкцію, що дозволяє захоплювати, надійно утримувати і переміщати на невелику відстань різні об'ємні різнорідні, пухкі матеріали. У числі матеріалів може бути сіно, солома, дошки, спиляні гілки чагарнику або дерев, ємності та інші об'єкти неправильної форми.

Притискання забезпечує безпечне і надійне переміщення вантажів. Вила відмінно поєднуються з міні-навантажувачами і фронтальними навантажувачами, з легкістю монтуються на навантажувачах-екскаваторах і тракторах. Вони можуть використовуватися при будь-яких погодних умовах і мають однакову позасезонну продуктивність.

Вартість навісного обладнання невелика, а розширення функцій спецтехніки забезпечує швидку окупність сільськогосподарських вил.

Найбільш популярні в приватних і державних сільських господарствах вила з об'ємом захвату 2 м³.

Щітки дорожні для комунальних машин або просто підмітальні щітки - це надзвичайно затребуваний вид додаткового навісного обладнання, що допомагає комунальним та дорожнім службам країни підтримувати дорожню інфраструктуру в належному стані. Ми випускаємо якісні, довговічні, зносостікі щітки будь-яких форм та розмірів, зокрема кутові та підмітальні щітки з бункером, для якнайширшого кола спеціальної, комунальної та дорожньої техніки. Техніка укомплектована нашим навісним обладнанням працює в багатьох містах нашої країни, а комунальні підприємства високо оцінюють її експлуатаційні характеристики.

мини-погрузчик навесное щетка

До кожного замовлення ми підходимо виключно з індивідуальним підходом, адже ще на етапі проектування конструкторами потрібно врахувати тип і модель спецтехніки, її масо-габаритні показники, можливості монтажу та підключення навісного обладнання, умови експлуатації та навіть тип матеріалу, з яким доведеться працювати. Важливим фактором є збереження робочих характеристик машини, заявлених заводом виробником, тому до вибору змінних робочих органів слід підходити надзвичайно ретельно і в ідеалі довірити цю роботу професіоналам.

Також, група компаній «ТDС» відкрила власне виробництво по найбільш затребуваним комплектуючим до спецтехніки. Ми зробили крок назустріч нашим клієнтам, відкривши власне виробництво, скорочуючи цим терміни поставки найбільш часто запитуваних запасних частин і як наслідок зменшуючи терміни простою техніки в ремонті. Завдяки такому рішенню, у них з'явилася можливість придбати товар найвищої якості в найкоротші терміни, а також замовити виготовлення швидкозношуваних деталей машин і механізмів за власними індивідуальними кресленнями або за кресленнями, виконаними нашими конструкторами.

На сьогоднішній день група компаній «ТDС» пропонує наступні комплектуючі власного виробництва для спеціальних машин і механізмів:

 • Зуби (коронки) для дорожньо-будівельної техніки;
 • Ножі й ріжучі кромки для грейдерів, бульдозерів, фронтальних навантажувачів, екскаваторів і екскаваторів-навантажувачів;
 • Вила палетні всіх форм і розмірів;
 • Пальці і втулки будь-якої форми і розмірів для зчленувань;
 • Ланцюги тягові пластинчасті.

изготовление зубьев ковшей

Для безперебійної роботи екскаватора необхідно заздалегідь купувати якісні зуби ковшакоронки зубів. Особливим попитом у власників дорожньо-будівельної техніки користуються швидкозношувані запасні частини, а саме коронки зубів, ножі відвалів.

Група компаній «ТDС» пропонує зуби власного виробництва, виконані за сучасною технологією із застосуванням якісних матеріалів, які гарантують тривалий термін служби і їх високу зносостійкість. При виготовленні коронки зуба використовуються спеціальні зносостійкі і надміцні марки стали, а правильно проведена термічна обробка готових виробів дає додаткову гарантію якості. При використанні запасних частин, вироблених нашою компанією, ківш екскаватора з встановленими коронками зубів буде служить набагато довше і не потребуватиме швидкого капітального ремонту.

изготовление режущих кромок ковшей

Ножі й ріжучі кромки встановлюються на всі моделі відвалів і ковшів які працюють у важких умови з матеріалами високої міцності, твердості і абразивності. При виготовленні виробів наша компанія використовує високоміцні, зносостійкі сталі товщиною 8-50 мм і твердістю 450 HBW (45 HRC), в тому числі італійські стали HARDOX 300 і HARDOX 500, завдяки чому термін служби робочих органів збільшується в 3-5 разів.

Пальці і втулки відносяться до тих деталей, які за умов неправильної експлуатації часто зношуються і  їх несвоєчаса заміна може привести до дуже серйозних наслідків, що потребуватимуть вже набагато більших зусиль і витрат при ремонті.

изготовление пальцев и втулок спецтехники

ГК «ТDС» пропонує пальці і втулки власного виробництва на найрізноманітніші види техніки. Добре налагоджена робота наших фахівців дозволяє в найкоротші терміни виготовляти пальці і втулки будь-якої складності і конфігурації, а також виконувати замовлення з будь-яких матеріалів і за індивідуальними кресленнями.

Такий комплексний підхід дозволяє нашим клієнтам скоротити терміни простою техніки в ремонті, отримати якісні запасні частини і як результат скоротити фінансові витрати на ремонт і обслуговування техніки.

Ще одним напрямом діяльності компанії є виробництво тягових пластинчатих ланцюгів. Ми приймаємо замовлення на виготовлення нестандартних ланцюгів з різними приєднувальними елементами по кресленнях і зразках замовника або за ескізами замовника.

Для повного циклу виробництва компанія має в своєму забезпеченні великий верстатний парк: токарні, фрезерні, свердлильні, координатно-розточувальні, плоско-шліфувальний, кругло-шліфувальний верстати, а також спеціалізовані печі для термічної обробки власного виробництва.

Ножі відвалу ковша, ножі відвалу грейдера

ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» вже багато років займається виробництвом ножів відвалу ковша, ріжучої кромки ковша, для всіх видів фронтальних навантажувачів, бульдозерів, прямих і перфорованих ножів на автогрейдери зарубіжного виробництва з зносостійкої сталі HARDOX.

Ножі ковшів виготовляються на портальних автоматичних машинах плазмового/газового різання з наступною механічною обробкою - зняття фаски (ріжучої кромки) і зенковки отворів (для потайного розміщення болтів).

Для різання ножів грейдера застосовують портальні машини плазмового та лазерного різання. Вироби виготовляються як за оригінальними кресленнями, так за ескізами або кресленнями замовників, з можливістю змінити габарити, збільшити або зменшити кількість отворів.

За Вашим бажанням ми можемо виготовити ножі з різальною крайкою як за оригінальними кресленнями виробника спецтехніки, так і врахувати будь-які ваші побажання. Наприклад змінити габаритні розміри або додати додатковий ряд отворів, а при необхідності і зовсім їх прибрати, зробивши ніж «під приварення».

Застосування сталі HARDOX дозволяє в рази збільшити термін служби виробів, скорочуючи витрати на простій спецтехніки.

Випускаємо ножі на відвали для дорожньої, будівельної, гірничодобувної техніки. Комплектуючі виготовляються зі сталі HARDOX, матеріалу з унікальними експлуатаційними характеристиками. Вироби з даної сталі активно застосовуються на промислових підприємствах по всьому світу. Здійснюємо доставку виробів по всіх регіонах України.

Ножі відвалу грейдера як найважливіший елемент спецтехніки

Вони дозволяють працювати з різними видами грунтів і можуть використовуватися для створення виїмок або насипів незалежно від їх форми, розмірів та інших особливостей. Такі роботи часто потрібні при створенні спортивних комплексів, автомобільних доріг, траншей комунікаційних систем, гребель тощо.

З огляду на величезну популярність вищеописаної спецтехніки, ніж грейдерний також відноситься до затребуваним запчастинах. Ножі, як і весь відвал, отримують великі механічні навантаження, тому навіть самі високоякісні деталі з плином часу виходять з ладу. В цілому ножі грейдерні можна назвати витратним матеріалом, який періодично вимагає заміни.

Однак це не є великою проблемою для власників спецтехніки, оскільки ножі відвалу випускають багато підприємств, а найбільш якісні серед них - саме наша компанія. Крім того, існує широкий модельний ряд виробів, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант під будь-який відвал незалежно від його розміру, конструкції, призначення (ніж відвалу бульдозера, ніж відвалу грейдерний та ін.).

Ножі грейдера виготовляються з особливої зносостійкої сталі, що визначає високі технічні показники, якими володіє відвал. Під хорошими експлуатаційними характеристиками розуміється рівномірний знос, простота установки (заміни), ремонтопридатність, відсутність дефектів і тривалий експлуатаційний термін.

Ножі відвалу грейдерні: застосування та види

Ніж відвалу здійснює зрізання одного (декількох) шару грунту для планування поверхні. Він встановлюється внизу відвалу за допомогою спеціальних болтів.

Грамотний підбір моделі дає можливість багатьом дорожнім організаціям виходити на високий рівень обслуговування автодоріг, маючи саму звичайну спецтехніку, включаючи моделі вітчизняного виробництва.

мини-погрузчик навеска

Ніж відвалу буває двох видів: середній і боковий (бічний). Середній має двосторонню наплавку, тобто він є двостороннім і при зносі одного боку його можна розгорнути і використовувати далі. Середній ніж відвалу виконує основну функцію зрізу грунту. Бічний ніж грейдерний встановлюється на відвал також за допомогою спецболтів і розташовується з боків конструкції. Вони також мають форму пластини зі скошеними краями, що дозволяє знизити налипання матеріалу.

Якщо говорити про різновиди даних конструкцій, то на перший план виходить матеріал, який використовується в виготовленні деталі.

Продукція зі сталі HARDOX може похвалитися такими перевагами:

 • високою твердістю;
 • легкістю обробки;
 • пластичністю;
 • високою стійкістю проти абразивного зношування;
 • відмінною ударною в'язкістю;
 • тривалим терміном служби.

Виконані зі сталі HARDOX комплектуючі ідеально підходять для виконання промислових робіт в умовах підвищеної інтенсивності і стабільних навантажень. Ножі та відвали нашого виробництва прослужать вам максимально довго, зберігаючи свої експлуатаційні якості і надійність у використанні. Можливі поставки як в роздріб, так і оптовими партіями.

Високонадійні ножі на відвали зі сталі HARDOX

Замовляйте комплектуючі для дорожньої, будівельної, гірничодобувної спецтехніки у надійного виробника виробів зі сталі HARDOX. Фірмові ножі на відвали порадують вас своєю зносостійкістю і довговічністю. Залишити заявку можна онлайн або в телефонному режимі. В компанії працюють досвідчені менеджери, які із задоволенням порекомендують вам продукцію з оптимальними характеристиками. Співпрацювати з виробничим підприємством ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» завжди зручно, безпечно і максимально вигідно.

Компанія має великий досвід по виготовленню ножів відвалу для грейдерів всіх марок. В ході виробництва використовується зносостійка сталь HARDOX, що забезпечує максимальний термін експлуатації деталей.

Для різання ножів грейдера застосовують портальні машини плазмового та лазерного різання. Вироби виготовляються як за оригінальними кресленнями, так за ескізами або кресленнями замовників, з можливістю змінити габарити, збільшити або зменшити кількість отворів.

Твердість - це основа чудовою зносостійкості листового прокату зі сталі HARDOX протягом усього терміну служби.

Листова сталь HARDOX витримує навантаження будь-яких агресивних матеріалів, таких як камені, пісок, вугілля, мінерали, металобрухт і т.д. А поєднання високої твердості, міцності і ударної в'язкості принесло сталі HARDOX славу виключно стійкого до абразивного зносу матеріалу, покликаного продовжувати термін служби обладнання, деталей і конструкцій за найнесприятливіших умов експлуатації.

ТОВ «ТДС Укрспецтехніка», група компаній «TDC».

Email: tdc@tdc.ua

ТДС Укрспецтехніка український виробник

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2021 Група компаній «TDC». Всі права захищені

Політика конфіденційності